Ezzy Sails Lanka (Pvt.) Ltd. założona w 1993

Właścicielem Ezzy Sails Lanka jest Amerykanin David Ezzy, największy akcjonariusz firmy oraz inwestorzy pochodzący z Sri Lanki, którzy należą do zarządu firmy. Fabryka została zbudowana w 1997 roku. Ma 22 tys. stop kwadratowych. Na obszarze tym znajduje się budynek główny, gdzie tniemy i szyjemy żagle oraz wykonujemy nadruki. Poza tym są tam także biura, sklepy i ciemnie. W osobnym kompleksie budynków usytuowana jest stołówka i toalety. Posiadamy również w pełni wyposażone spawalnie i stolarnie. W mniejszym kompleksie budynków znajdują się także generatory i kompresor.

Dlaczego Sri Lanka?

Odsetek ludzi potrafiących czytać i pisać na Sri Lance wynosi 88.6% - jest jednym z najwyższych w Azji. Nasi pracownicy są doskonale wykształceni i uzdolnieni. Wyróżnia ich pomysłowość i zdolności manualne. Mieszkańcy Sri Lanki są religijni, rodzinni, uczciwi i pracowici. Rząd Sri Lanki ustanowił chronione wolne strefy rzemieślnicze, zwiększając tym samym wskaźnik zatrudnienia. Ezzy Sails Lanka należy do jednej z takich stref.

Ezzy Sri Lanka pracownicy

Na Sri Lance prawa pracownika są tak samo ważne, jak w innych rozwiniętych krajach świata. Długość dnia pracy wynosi tam 7.5 godziny. Prawo nadgodzin jest surowo przestrzegane. Podobnie zresztą jak prawo dotyczące zatrudniania dzieci, które jest wzorowane na przepisach panujących w USA i Wielkiej Brytanii. W Ezzy Sails Lanka pracownicy otrzymują wypłatę co dwa tygodnie, maja opłacony fundusz narodowy (odpowiednik ZUS) oraz uwzględniony wzrost kosztów życia. Personel Ezzy Sails Lanka, pochodzi ze Sri Lanki - wliczając księgowego, inżyniera i głównego menedżera. Pracownicy zarządzający firma, tak samo jak kierownicy fabryki są dumnymi współudziałowcami naszej spółki.

Otoczenie i udogodnienia

W Ezzy Sails Lanka panuje uprzejmość i przyjacielska atmosfera. Specjalizujemy się we wszystkim, co wymaga perfekcyjnego i trwałego szycia. Nasza troska o wysoką jakość pracy udziela się zatrudnionym w Ezzy Sails Lanka, ich rodzinom i współpracownikom. Posiadamy kompletny proces recyklingu, więc nic się nie marnuje. W naszej stołówce kucharze przygotowują i podają odżywcze posiłki. Narodowym sportem Sri Lanki jest krykiet. Zakładowe drużyny ćwiczą codziennie na korcie należącym do spółki. Organizujemy także coroczne przyjęcia dla dzieci pracowników. Zatrudniamy tez kierowców dowożących personel firmowymi samochodami.

W firmie Ezzy jesteśmy dumni z wysiłku wkładanego w pracę i mamy nadzieję ze docenią Państwo jej rezultaty.